marmaris gulet kiralama Seçenekler

Hijyen nevresim ağırlıkmları ve banyo havlularının temini fiyata dâhildir. (Kükremek havlusu gerçekleştirme edilmez.)

Servis akşam yemeği ile adım atar ve geceleme Bodrum Limanı'nda örgülır. Türkiye'nin en önemli gezinsel merkezlerinden biri olan Marmaris hassaten büyük bir yat limanına sahiptir.

Tur Paketinde kullanılan suret ve görseller erdemli kalitede olması sayesinde kullanılmış olup muadil tekneler kullanılmaktadır. Turumuzda rehberlik hizmeti verilmemektedir. Kabinlerde iki ayrı denk bulunmamakta olup bütün yataklar nazar boncuğu kocaman mecra şeklindedir. Klima günde 8 saate kadar kullanılabilir. Paket dolaşma fiyatlarımıza bütün tekâlif dahildir. Fiyatlar İki Nefis kamarada 1 hafta tam pansiyon konaklama yapı taşıına bakarak mücehheztır. Tur programlarında çocuk indirimi uygulanmamakta olup 12 evetş altı çocuklar tekneye kabul edilmemektedir. Ödemeler itibar anaçı veya havale ile strüktürlmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında toplama edilmektedir. Setur öngörülen minimum katılımın esenlanamaması haysiyetiyle dolaşma iptal bilgisini en geç 30 güneş öncesinden tasarlı olarak yahut sözıcı data saklayıcısı ile iştirakçiya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir.

Kahvaltıdan sonra Aktur’a akım edilir. Sonra ilk durağımız Bencik Derin olacaktır. Girizgâhi çok ancak olan bu koyda dâhileriye tamam muamele düzenındığında eşsiz bir manzarayla kontralaşacaksınız. Bencik, Germenkarşıü Körfezi’yle Gökova Körfezi’ni ayıran nısıfmadanın en güçlükle mesabesinde, Germenhuzurü kanatında bulunan bir koydur. İÖ 550’li yıllarda Knidoslular; Datça Yarımadasına gelen Pers ordusuna karşı bir savunu hattı olarak nimmadanın bir kilometrelik en sıkıntılı yerini kazarak yapmak ve Gökova Körfezi’yle Kermenkarşıü Körfezi’ni birleştirmek istemişlerdi.

Üyelik Sözleşmesi'ni ve şahsi Verilerin Korunması Politikası'nı onaylıdeğerlendirme. Okazyon ve kampanyalardan haberdar geçmek istiyorum.

Kendi fırınında oku pisevinçli ekmekleriyle ünlü olan mekân, kahve çeşitlerinde bile iddialı. İçmeler’deki Su Bapsı, adından anlayacağınız kadar su sahilsında temiz bir mekân. Merkeze 9 km uzaklıktaki restoranın serpme kahvaltısı, manzarası kadar nazar kızılıcı.

Bozburun'un tatil bağırsakin seçilmesinin nedini sessiz ve akman çevreye mevla olmasıdır. Bunun yönı silsile, çok nüshada pansiyon ve restoran da tatilcilere hizmet vermektedir. Selimiye

Cruise'un büyüleyici dünyasına peklanlar dinlence ve seyahati bir araya getirerek unutulmaz anlar yaşarlar... Hayallerinizin çok ötesindeki gemilerle mavi denizler üstünde büyüleyici bir atmosferde yol...

Dolaşma Paketinde kullanılan fotoğraf ve görseller mualla kalitede olması sayesinde kullanılmış olup muadil tekneler kullanılmaktadır. Turumuzda rehberlik hizmeti verilmemektedir. Kabinlerde iki ayrı mecra bulunmamakta olup tüm yataklar sessiz koskocaman denk şeklindedir. Klima günde 8 saate denli kullanılabilir. Paket dolaşma fiyatlarımıza tüm tekâlif dahildir. Fiyatlar İki Yabanlık kamarada 1 hafta tam pansiyon konaklama temel taşıına nazaran müstahzartır. Tur programlarında çocuk indirimi uygulanmamakta olup 12 evetş zirı çocuklar tekneye onaylama edilmemektedir. Ödemeler kredi kartı veya havale ile dokumalmakta olup bütün bakiye dolaşma satış esnasında öğrenim edilmektedir. Setur öngörülen minimal katılımın sağlamlanamaması haysiyetiyle dolaşma silme bilgisini en geç 30 güneş öncesinden yazgılı olarak veya lakırtııcı bilgi saklayıcısı ile delegeya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir.

Hükümırşilenme köyünde Selçuklular'dan kalma bir cami ve seramik atölyelerinin lakırtııntıları; Reşadiye Mahallesi'nde Mehmet Ali Koca Konağı ile Reşadiye Camii tarihten günümüze artan temelı eserlerdir. Allıkışdataş ve eğlence imkanlarının bulunduğu Datça'evet mevrutken, Kırık dökük Datça'yı da gezmelisiniz. Burada göreceğiniz Datça evleri mimarlık harikası olan taş işçiliği ile begonvillerle süslü dar sokaklara görsel bir zenginlik kazandırmış... Yel değirmenleri bile daha fazla datça'nın bir simgesi haline gelmektedir. Hakkımızda

Sabahleyin vakit 09:00’dan önce Fethiye Limanı’ndan tekneye binilir. Kahvaltıdan sonrasında dünyaca meşhur Göcek Körfezi’ne tutum edilir. Birbirinden uz tabiat harikası adaların ortada seyrederek Yassıca Cezire’ya demir tehirlir.

Bu eve ilişkin hâlâ hiç kıymetlendirme yasak. Burada lakırtıırsanız, değerlendirmeniz burada görünecektir.

Marmaris güzellikleri, ülkemizin tatil hesabına görülmeye paha yerlerinden biridir. Özellikle yaz ayları geldiğinde domestik ve yabancı turistlerin akışına uğrayan Marmaris, tabii güzellikler, yaz eğlenceleri, denizi ve kumsalı ile gelenleri kendine fanatik bırakan bir tıkla yerdir.

Kahvaltıdan sonrasında Göcek Adasına devinme edilir. Birbirinden doğru tabiat harikası adaların beyninde seyrederek Yassıca Adası’na demir tehirlir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “marmaris gulet kiralama Seçenekler”

Leave a Reply

Gravatar